SIR DE SUCCESE - Victorie pentru fete si in al doilea amical de la Targu Mures, scor 33-26

Miercuri, 31 August 2016, ora 22:26
49 citiri
SIR DE SUCCESE. CS Minaur s-a impus si in al doilea meci amical jucat in deplasare la Muresul Targu Mures, scor 33-26, dupa ce ieri fetele antrenate de Simona Maior-Pasca si Ioana Marta au castigat cu 30-22. La pauza jocului de astazi, Muresul Targu Mures a condus cu 19-16.

Inceputul de joc a fost echilibrat, gazdele conducand cu 3-2 dupa primele cinci minute de joc. CS Minaur a preluat conducerea dupa ce a marcat trei goluri consecutive, ducand scorul la 3-5 (minutul 9). Gazdele au egalat la ...citește toată știrea