UN MECI INCURCAT - CSM Stiinta Baia Mare a castigat cu Dinamo dupa o prestatie neconvingatoare

Sambata, 07 Octombrie 2017, ora 22:26
121 citiri
UN MECI INCURCAT Asa cum era de asteptat, partida dintre Stiinta Baia Mare si Dinamo Bucuresti, de pe Arena Zimbrilor, a fost una echilibrata, gazdele impunandu-se cu rezultatul de 22-16, diferenta de scor asigurand dinamovistilor punctul bonus defensiv.

Inca din primele minute cele doua echipe s-au angajat intr-o lupta de uzura si cu toate ca "zimbrii" au fost mai aproape de terenul de tinta advers, nu au reusit sa marcheze primele puncte decat in minutul 20 in urma unei lovituri de pedeapsa ...citește toată știrea