VOLEI MASCULIN - Stiinta Explorari a invins pentru a patra oara in acest sezon formatia CSU UV Timisoara, cu acelasi scor, 3-0

Joi, 19 Aprilie 2018, ora 15:25
101 citiri
Partida din etapa a 8-a a turneului pentru locurile 7-12 a inceput cu baimarenii la timona. Acestia au servit bine si au fost greu de depasit la blocaj, astfel ca si-au adjudecat primul set fara emotii cu 25-11.

Aflati la ultimul meci din acest sezon, deoarece au jucat in devans ultimele doua partide, banatenii au incercat in continuare sa lase o ultima impresie buna suporterilor. Astfel ca banatenii au evoluat mult mai bine in setul secund, pe care l-au controlat pana pe final.