Fotbal. Juniori A1. FC Municipal Baia Mare s-a calificat la turneul semifinal

Marti, 18 Iunie 2013, ora 10:30
78 citiri
Duminica, pe stadionul "Viorel Mateianu", s-a disputat returul barajului interjudetean la juniori A1, unde FC Municipal Baia Mare a primit vizita formatiei salajene CS Barcau Nusfalau. Dupa ce in mansa tur partida s-a incheiat la egalitate, 2-2, in cea retur baimarenii nu le-au dat nicio sansa adversarilor.

Astfel, dupa primele 10 minute elevii antrenati de Cristian Bogdan au condus cu scor de neprezentare - 3-0, scor cu care s-a incheiat si prima parte. In repriza secunda, gazdele au mai ...citește toată știrea