RUGBY: Selectionata Lupii Bucuresti, invinsa cu 47-12 de Stade Francais, in European Rugby Challenge Cup

Sursa: InfoMM
Sambata, 17 Ianuarie 2015, ora 18:11
54 citiri
Selectionata Lupii Bucuresti a fost invinsa categoric de formatia Stade Francais, cu scorul de 47-12 (14-12), sambata, pe stadionul ''Jean Bouin'' din Paris, intr-un meci din Grupa a treia a competitiei European Rugby Challenge Cup.Lupii au facut o prima repriza buna, au condus cu 3-0 si nu a lipsit mult sa intre la cabine in avantaj, dar Florin Vlaicu a irosit o lovituri de penalitate in minutul 40. Partea a doua nu a semanat deloc cu prima, gazdele reusind patru eseuri, in timp ce echipa ...citește toată știrea