VICTORIE SI INFRANGERE - SCM Craiova e in semifinalele Cupei EHF, CSM Bucuresti a pierdut la Rostov

Duminica, 11 Martie 2018, ora 22:26
163 citiri
VICTORIE SI INFRANGERE SCM Craiova s-a calificat spectaculos in semifinalele Cupei EHF la handbal feminin, sambata, dupa ce a invins in deplasare puternica formatie rusa HC Lada Togliatti cu scorul de 26-23 (14-8), in mansa secunda a sferturilor de finala ale competitiei. In tur, Lada se impusese in Banie cu scorul de 25-23.

Echipa craioveana a facut o prima repriza de senzatie si la pauza conducea la o diferenta de sase goluri, 14-8. In debutul reprizei secunde, Lada a punctat de trei ori la ...citește toată știrea