VOLEI. Divizia A1: SCMU Craiova - Stiinta Explorari Baia Mare: 3-1 (-20, 23, 18, 17)

Sursa: InfoMM
Duminica, 27 Martie 2016, ora 20:46
45 citiri
Stiinta Explorari a pierdut azi in deplasare cu acelasi scor, 3-1, al doilea meci al semifinalei cu SCMU Craiova. Baimarenii au inceput foarte hotarati partida si s-au impus in primul set cu 25-20, gratie unui blocaj foarte bun. Lucrurile pareau sa continue in aceeasi nota, Explorari reusind sa conduca ostilitatile si in setul 2, pana la scorul de 15-10. Din acest moment jocul a luat o intorsatura nefavorabila pentru oaspeti, craiovenii avand o evolutie din ce in ce mai buna.Acest lucru se ...citește toată știrea