VOLEI. DIVIZIA A1 - Victorie la limita pentru Stiinta Explorari

Sursa: InfoMM
Luni, 06 Martie 2017, ora 10:32
48 citiri
Meci spectaculos disputat in etapa a 20-a a campionatului intre Stiinta Explorari si Banatul Caransebes, incheiat cu victoria meritata a gazdelor. La limita, dar meritata.Baimarenii au inceput tare meciul si au condus cu 4-0, diferenta de 4 puncte dovedindu-se a fi greu de recuperat pentru oaspeti, astfel incat Explorari s-a impus in primul set cu 25-18, unul dintre punctele baimarenilor fiind realizat de liberoul Paul Olar.Banatul a revenit insa foarte repede in joc si a castigat setul secund ...citește toată știrea