Ibrahimovici, atac la adresa Barcelonei

Miercuri, 04 Aprilie 2012, ora 10:00
3490 citiri

Zlatan Ibrahimovici a lansat un atac la adresa Barcelonei.

Atacantul suedez al lui AC Milan ii acuza pe catalani ca sunt ajutati de arbitri si spune ca acum intelege de ce Jose Mourinho se enerveaza dupa fiecare meci impotriva campioanei Europei.

"Nu inteleg de ce le-a fost acordat cel de-al doilea penalti, dar acum inteleg de ce Mourinho se enerveaza asa rau dupa fiecare meci jucat aici", a spus Ibrahimovici, dupa returul sfertului Ligii Campionilor dintre FC Barcelona si AC Milan.

FC Barcelona s-a calificat marti seara in semifinalele Ligii Campionilor, dupa ce-a trecut in sferturile de finala de AC Milan, cu scorul general de 3-1 (0-0 in tur la Milano / 3-1 in retur la Barcelona).

Barcelona scoate Milanul din Champions League

In semifinalele celei mai importante competitii intercluburi din Europa, trupa pregatita de Josep Guardiola va da piept cu castigatoarea sfertului dintre Chelsea si Benfica.

Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală: ”Se vor faulta unul pe altul”. Scenarii noi pentru prezidențiale
Sociologul Alfred Bulai, șeful departamentului de Sociologie din cadrul SNSPA, a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători”. Acesta a vorbit despre cele mai importante subiecte de pe...
Ungaria dă asigurări că susține aderarea deplină a României la Schengen. Măsurile decise în urma vizitei lui Cătălin Predoiu la Budapesta VIDEO
Ungaria va continua să susţină accederea României în spaţiul Schengen cu frontierele terestre în acest an, a transmis ministrul Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în urma unei...