Gigi Becali, sfidat de Ilie Stan. A facut o criza de nervi!

Duminica, 27 Noiembrie 2011, ora 12:00
4831 citiri

Gigi Becali a avut parte de o surpriza neplacuta la pauza meciului dintre Steaua si FC Brasov, fiind sfidat de Ilie Stan.

Vazand ca Mihai Costea a fost implicat intr-un nou scandal, Gigi Becali l-a sunat la pauza pe directorul sportiv Narcis Raducan pentru a se interesa ce s-a intamplat.

Becali a aflat ca Ilie Stan vrea sa-l schimbe pe Mihai Costea si a izbucnit. "Cum, ba, sa-l schimbe? Ce mare lucru a facut? Zi-i sa nu-l scoata!", i-a spus Becali lui Raducan, conform Onlinesport.ro.

Directorul sportiv al Stelei a transmis mesajul mai departe, insa Stan nu a dorit nici in ruptul capului sa asculte sfatul din loja.

Afland acest lucru, Becali a amenintat: "Treaba voastra... Sa fiti sanatosi!"

Dupa ce a inchis telefonul, Becali s-a confesat apropiatilor sai din loja ca il va demite pe Stan daca Steaua nu va castiga meciul. "Asta e nebun? Il dau afara!", a rabufnit Becali.

Din fericire pentru Stan, Steaua a castigat cu 1-0 si el si-a salvat postul.

Adversar complicat pentru campioana Steaua în sferturile EuroCup
Campioana României la polo masculin, Steaua Bucureşti, va întâlni formaţia spaniolă Astralpool CN Sabadell, în sferturile de finală ale LEN Euro Cup, conform tragerii la sorţi de marţi....
Calificare dramatică pentru Steaua în sferturile cupelor europene. A fost nevoie de penalty-uri
CSA Steaua Bucureşti s-a calificat dramatic în sferturile de finală ale LEN Euro Cup la polo pe apă, după ce a învins formaţia elenă Panionios Atena cu scorul de 20-18 (2-2, 3-2, 2-4, 4-2,...