Telefon surpriza primit de Becali la pauza meciului Astra - Steaua: Nu s-a mai vazut asa ceva

Joi, 13 August 2015, ora 09:34
6878 citiri

Gigi Becali a dezvaluit ca a primit un telefon de la Adrian Porumboiu la pauza meciului dintre Astra si Steaua (scor 2-0), din etapa a 6-a a Ligii 1.

Finantatorul Stelei sustine ca Porumboiu era socat de arbitrajul brigazii conduse de Sebastian Coltescu.

"M-a sunat Porumboiu la pauza si mi-a zis ca asa ceva nu s-a mai vazut", a spus Becali la iesirea de pe stadion.

Steaua a fost invinsa de Astra la Giurgiu cu 2-0, intr-un meci marcat insa de marile erori de arbitraj ale brigazii conduse de Sebastian Coltescu.

"Ros-albastrii" au avut trei goluri anulate eronat, iar Constantin Budescu (Astra) a fost iertat de un cartonas rosu.

Steaua pierde la Giurgiu. Campioana, macelarita de arbitri

A fost prima infrangere suferita de Steaua in deplasare in acest sezon.

Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală: ”Se vor faulta unul pe altul”. Scenarii noi pentru prezidențiale
Sociologul Alfred Bulai, șeful departamentului de Sociologie din cadrul SNSPA, a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători”. Acesta a vorbit despre cele mai importante subiecte de pe...
Ungaria dă asigurări că susține aderarea deplină a României la Schengen. Măsurile decise în urma vizitei lui Cătălin Predoiu la Budapesta VIDEO
Ungaria va continua să susţină accederea României în spaţiul Schengen cu frontierele terestre în acest an, a transmis ministrul Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în urma unei...