gloria bistrita adversare liga ii

vezi toate articolele pe aceeasi tema
Sintetic, Liga a doua: Dacii Liberi au pus frana taximetristilor si sunt lideri!

Sintetic, Liga a doua: Dacii Liberi au pus frana taximetristilor si sunt lideri!

Etapa nebuna la Baza Raoul in liga a doua din Campionatul Municipal de fotbal pe sintetic, etapa ce a adus schimbarea liderului. Desi au condus de 3 ori pe tabela, Real Protaxi nu a reusit sa faca fata ritmului infernal impus de Dacii lui Mircea Sotan, determinarea si forta grupului fiind mai mult


Miercuri, 31 Mai 2017, ora 11:15

A sarit de la Salva si Taure, la Cluj si Zalau! Cu cine ar putea juca FC Bistrita in Liga a treia!

A sarit de la Salva si Taure, la Cluj si Zalau! Cu cine ar putea juca FC Bistrita in Liga a treia!

Dupa un sezon de cosmar, 2015-2016, in care judetul nu a avut nicio reprezentanta in primele 3 esaloane, fotbalul din Bistrita face un pas mic dar important spre lumea buna. Cu numele de FC Bistrita, cea mai tare echipa a orasului in acest moment a promovat in esalonul 3, dupa un baraj cu Somuz mai mult


Luni, 27 Iunie 2016, ora 10:47

Liga 2-a. Gloria Bistrita a scapat printre degete victoria in Valea Domanului. ASA Targu Mures la a 5-a victorie consecutiva

Liga 2-a. Gloria Bistrita a scapat printre degete victoria in Valea Domanului. ASA Targu Mures la a 5-a victorie consecutiva

Metalul Resita - Gloria Bistrita 2-2 (0-2); ASA Targu Mures - FC Olt 1-0 (0-0): CSM Ramnicu Valcea - CS U Craiova 0-0

Sambata s-au desfasurat ultimele meciuri din turul play-off-ului si play-out-ului ligii secunde.In seria vest Gloria a fost foarte aproape de a castiga la Resita, ASA Targu Mures mai mult


Luni, 12 Mai 2014, ora 00:38

Se stiu adversarele Gloriei in Liga a doua! S-a schimbat si sistemul de promovare! O fi bine, o fi rau?

Se stiu adversarele Gloriei in Liga a doua! S-a schimbat si sistemul de promovare! O fi bine, o fi rau?

Gloria si-a aflat astazi adversarele din seria a doua a ligii secunde. Bistritenii se vor lupta in serie cu CSM Ramnicu Valcea, U Craiova, CSU Craiova, UTA, ASA Tg. Mures, CSM Resita, FC Bihor, CS Mioveni, ALRO Slatina, Minerul Motru, Olimpia Satu Mare, Damila Maciuca.

Pentru a promova, echipa mai mult


Miercuri, 14 August 2013, ora 15:32

Cristian Coroian: victoria noastra este meritata

Meci cu incarcatura mare pe Stadionul "Jean Padureanu", in prezenta a circa 300 de spectatori. Vreme buna de fotbal si miza mare pentru cele trei puncte puse in joc. Gloria incepe bine prima repriza si se apropie periculos de poarta adversa.

Prima ocazie importanta vine in minutul 7 cand Hlinca mai mult


Luni, 04 Noiembrie 2013, ora 10:42

Gloria pune punct ligii secunde! 0-0 la ALRO Slatina!

Gloria pune punct ligii secunde! 0-0 la ALRO Slatina!

Gloria a incheiat campionatul Ligii a doua cu o remiza la Slatina, in fata unei echipe pe care a umilit-o in turul campionatului. Bistritenii au jucat intr-o formula cu cativa jucatori de la echipa a doua si au avut putine situatii de poarta. Cu acest punct a trecut pe prima poziaie in clasament, mai mult


Sambata, 02 Iunie 2012, ora 00:41

UTA - Gloria 2-0: Prima infrangere pentru bistriteni in acest sezon

UTA - Gloria 2-0: Prima infrangere pentru bistriteni in acest sezon

Gloria Bistrita a pierdut partida cu UTA Arad, 2-0, inregistrand prima infrangere din acest sezon.

Fara Tudose si Cafasso, elevii lui Manea incep timorati meciul de pe terenul aradenilor. Un inceput de joc batranesc tocmai pe terenul "Batranei doamne", cu pase in lateral si cu cei doi atacanti mai mult


Luni, 24 Octombrie 2011, ora 00:39

"Va trebui sa luptam si sa castigam acest meci, eu sunt increzator in posibilitatile echipei noastre"

"Va trebui sa luptam si sa castigam acest meci, eu sunt increzator in posibilitatile echipei noastre"

Vrea Jean Padureanu de la meciul cu Dinamo

Maine, cu incepere de la ora 20.30, Gloria Bistrita va juca pe teren propriu cu Dinamo Bucuresti, intr-o partida contand pentru etapa a XII-a a Ligii I. Meciul va fi arbitrat la centru de Istvan Kovacs, ajutat la cele doua linii de Ionel Popa si Catalin mai mult


Joi, 21 Octombrie 2010, ora 14:05

Mesaj pentru Copos: focul la tine! Bistrita-Rapid 1-1

"Pan' sa vina Stache, hai sa fim lideri de-o noapte", si-au strigat intre ei giulestenii in vestiar inainte de aventura in taramul lui Tata Jean. Iar indemnul le-a tinut pana si de frig lui Lazar et Co in debutul meciului de la Bistrita. Locomotiva visinie cu conductorul in tribuna i-a luat din vole mai mult


Sambata, 12 Decembrie 2009, ora 13:31

Cele mai citite stiri
Mare petrecere in centrul Nasaudului
Mancare si bautura pe alese, muzica si voie buna din belsug. Acestea sunt coordonatele pe care se ...
Cupluri sarbatorite de administratia Nasaudului, la "Nunta de Aur"
Vineri, in cea de-a doua zi a sarbatorii orasului Nasaud, administratia locala a tinut sa continue ...

Urmareste Ziare.com pe

Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
Platforma pentru solutionarea online a litigiilor