Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.204 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Gloria nu va primi bani de la Primarie nici la a doua strigare!

Joi, 28 Mai 2015, ora 18:40

Gloria nu va primi bani de la Primarie nici la a doua strigare!Municipalitatea organizeaza o noua sesiune de finantare pentru capitolul Sport de performanta insa echipa de fotbal Gloria nu va putea primi niciun leu de la Primaria Bistrita. AFLA motivul:

Ghidul solicitantului privind finantarile nerambursabile pentru sectiunea Sport de performanta a fost adoptat de consilierii locali la sedinta de astazi. Bugetul total pe care Primaria Bistrita este dispusa sa il imparta este de 1.500.000 lei. Suma cea mai mare care poate fi repartizata pentru un singur

Sport / stiri Sport0 vizite[ Sportul Bistritean ]

Fotbal, Cupa Romaniei, faza judeteana: Se stiu doar 3 semifinaliste!

Joi, 28 Mai 2015, ora 10:36

Fotbal, Cupa Romaniei, faza judeteana: Se stiu doar 3 semifinaliste!Ieri au fost programate sferturile de finala ale Cupei Romaniei, faza judeteana. Cetate, Lesu si Dumitra s-au calificat fara probleme in semifinale. Cea de-a patra semifinalista nu s-a putut stabili din cauza terenului impracticabil de la Taure.

Sport / stiri Sport5 vizite[ Sportul Bistritean ]

Balint vs. Becali: "Ca sa-i raspund, va trebui sa cobor la nivelul temnitei si o s-o fac"

Joi, 28 Mai 2015, ora 09:57

Balint vs. Becali: "Ca sa-i raspund, va trebui sa cobor la nivelul temnitei si o s-o fac"Gigi Becali s-a luat de Gabi Balint intr-o emisiune televizata, suparat pe comentariile bistriteanului vizavi de Steaua. Marcatorul de la Sevilla nu i-a raspuns pe loc, ci printr-o postare pe facebook, cateva ore mai tarziu.

"Domnul Balint, daca era la Steaua si colabora cu mine, avea sigur doua titluri de campioana si un milion-doua de euro in buzunar", a spus Becali la televizor.

"M-am gandit mult daca sa-i raspund sau nu. Puteam s-o fac in emisiune dar eram pe final si oricum nu merita.

Sport / stiri Sport2 vizite[ Sportul Bistritean ]

Gaz Metan nu poate bate la Brasov si Horoba se duce cu echipa lui in Liga a doua!

Miercuri, 27 Mai 2015, ora 20:42

Gaz Metan nu poate bate la Brasov si Horoba se duce cu echipa lui in Liga a doua!Gaz Metan Medias nu a reusit decat o remiza la Brasov, 0-0, in ultima etapa din Liga 1. Punctul castigat nu a fost suficient pentru ca echipa condusa de Ioan Horoba sa ramana

Sport / stiri Sport5 vizite[ Sportul Bistritean ]

A alergat 215 km si acum vrea 330 de km! Useriu s-a inscris la cel mai dur maraton din Europa!

Miercuri, 27 Mai 2015, ora 13:28

A alergat 215 km si acum vrea 330 de km! Useriu s-a inscris la cel mai dur maraton din Europa!Tibi Useriu, bistriteanul care a alergat aproape 30 de ore intre Piatra Fantanele si Bistrita, asi forteaza limitele din nou. S-a inscris la cea mai dura competitie din Europa, in Italia.

Ultramaratonul va avea loc in septembrie si va avea o lungime de 330 de kilometri prin munti.

"Dupa cursa de 215 km de la Cluj, o vreme m-am simtit ca lovit de un tren personal. Am ajuns la finis cu 7,8

Sport / stiri Sport3 vizite[ Sportul Bistritean ]

AJF se joaca de-a suspendarile si programarile! S-a facut de ras intr-un caz ajuns la masa verde!

Miercuri, 27 Mai 2015, ora 12:46

AJF se joaca de-a suspendarile si programarile! S-a facut de ras intr-un caz ajuns la masa verde!Asociatia Judeteana de Fotbal si presedintele ei Dan Jiga s-au facut de ras in ultimele zile dupa ce s-au babait si n-au stiut sa gestioneze o situatie inedita aparuta saptamana trecuta.

Victoria Uriu, echipa de Liga a 5-a, a contestat un jucator dupa etapa de Cupa Romaniei disputata joia trecuta si ar fi trebuit sa castige cu 3-0 partida pierduta in teren cu 3-2 in fata Vointei Mariselu. Jucatorul Ionut Pop intrase pe teren in acest joc, desi primise un cartonas rosu in etapa premergatoare

Sport / stiri Sport4 vizite[ Sportul Bistritean ]

Gloria, in cadere libera! Conducatorii de azi par depasiti de situatie! Ia editia tiparita!

Miercuri, 27 Mai 2015, ora 12:21

Gloria, in cadere libera! Conducatorii de azi par depasiti de situatie! Ia editia tiparita!In numarul din aceasta saptamana al editiei tiparite gasiti multe informatii despre situatia Gloriei, pentru care nimeni nu mai pare sa aiba vreo solutie. De asemenea, aveti clasamentele la toate competitiile in care

Sport / stiri Sport9 vizite[ Sportul Bistritean ]

Primaria anunta: Maximum 500.000 lei "de caciula"! Joi se aproba alt ghid al solicitantului.

Miercuri, 27 Mai 2015, ora 09:51

Primaria anunta: Maximum 500.000 lei "de caciula"! Joi se aproba alt ghid al solicitantului.In sedinta ce Consiliu Local de joi va fi supus aprobarii Ghidul solicitantului pentru acordarea finantarilor nerambursabile la capitolul Sport de performanta. Bugetul alocat este de 1,5 milioane lei, iar suma maxima ce poate fi data pentru un singur proiect este de 500.000 lei, iar minimul ce poate fi primit pentru un proiect este de 15.000 lei.

La prima sesiune de acordare a finantarilor nerambursabile la capitolul Sport de performanta nicio asociatie sau fundatie nu a primit bani de la

Sport / stiri Sport3 vizite[ Sportul Bistritean ]

Clubul de Judo si Arte Martiale, locul 7 din 54 de cluburi care au luptat la Cupa Nordului!

Miercuri, 27 Mai 2015, ora 09:09

Clubul de Judo si Arte Martiale, locul 7 din 54 de cluburi care au luptat la Cupa Nordului!Sambata si Duminica a avut loc la Baia-Mare editia a 12-a Turneului International de Judo ,, Cupa-Nordului, competitie la care au participat 529 de sportivi de la categoriile de varsta U12, U14, U16, U18 si seniori, atat la masculin cat si la feminin de la 54 de cluburi din Romania si Republica Moldova.

La acest puternic turneu au participat si 9 sportivi de la Clubul de Judo si Arte Martiale Bistrita, care au avut o comportare foarte buna, 7 dintre ei urcand pe podiumul de premiere, iar pe

Sport / stiri Sport5 vizite[ Sportul Bistritean ]

Inotatori de la CS Tibi medaliati in orasul infratit cu Bistrita, Wels din Austria!

Marti, 26 Mai 2015, ora 11:34

Inotatori de la CS Tibi medaliati in orasul infratit cu Bistrita, Wels din Austria!Un lot de inotatori de la CS Tibi a participat la Competitia Internationala de Natatie Speedomeeting desfasurata in orasul Wels din Austria, in perioada 23-24 mai 2015.

Deplasarea se facut in cadrul proiectului "INOTUL PUNTE DE LEGATURA INTRE ORASELE INFRATITE BISTRITA SI WELS", proiect cofinantat din bugetul local al municipiului Bistrita pe anul 2015.

Din lot au facut parte: Cartis Horia, Farkas Cristopher, Mezdrea Banu Alex, Bora Carla, Chibulcutean Beatrice, Popescu Robert, Scurtu Andrei,

Sport / stiri Sport4 vizite[ Sportul Bistritean ]

Tenis de camp: Dupa 20 de ani, primul turneu FRT la Bistrita! Grand Slam Tennis Club, din nou la inaltime!

Marti, 26 Mai 2015, ora 11:07

Tenis de camp: Dupa 20 de ani, primul turneu FRT la Bistrita! Grand Slam Tennis Club, din nou la inaltime!Sportivi din 10 judete au participat in week-end la Grand Slam Tennis Cup, un turneu de tenis organizat de catre clubul bistritean cu acelasi nume. A fost primul turneu din calendarul Federatiei Romane de Tenis desfasurat la Bistrita in ultimii 20 de ani. Cu alte cuvinte, conditiile impecabile de la Grand Slam Tennis Club si nivelul valoric al participantilor au readus Bistrita pe harta oficiala a tenisului romanesc. S-a jucat pe 3 categorii de varsta (10, 12, 14 ani), simplu, fete si baieti.

Sport / stiri Sport8 vizite[ Sportul Bistritean ]

Tenis de camp: Dupa 20 de ani, primul turneu FRT la Bistrita! Grand Slam Tennis Club, din nou la inaltime!

Marti, 26 Mai 2015, ora 09:11

Tenis de camp: Dupa 20 de ani, primul turneu FRT la Bistrita! Grand Slam Tennis Club, din nou la inaltime!Sportivi din 10 judete au participat in week-end la Grand Slam Tennis Cup, un turneu de tenis organizat de catre clubul bistritean cu acelasi nume. A fost primul turneu din calendarul Federatiei Romane de Tenis desfasurat la Bistrita in ultimii 20 de ani. Cu alte cuvinte, conditiile impecabile de la Grand Slam Tennis Club si nivelul valoric al participantilor au readus Bistrita pe harta oficiala a tenisului romanesc. S-a jucat pe 3 categorii de varsta (10, 12, 14 ani), simplu, fete si baieti.

Sport / stiri Sport6 vizite[ Sportul Bistritean ]

El e arbitrul bistritean care castiga cel mai bine! Vezi cat si daca merita sa fii arbitru!

Luni, 25 Mai 2015, ora 12:31

El e arbitrul bistritean care castiga cel mai bine! Vezi cat si daca merita sa fii arbitru!E vreo mare scofala sa fii arbitru de fotbal in 2015? Poate trai un tanar doar cu aceasta ocupatie? Cat de sus trebuie sa ajungi ca sa merite din punct de vedere financar? Sunt intrebari la care sportulbistritean.ro incearca sa-ti dea un raspuns.

Judetul Bistrita-Nasaud nu exceleaza in privinta numarului de arbitri de fotbal. Influenta si implicarea mica pe care o au oamenii de fotbal din judet in cadrul Comisiei Centrale de Arbitri dar si sumele neatragatoare care se castiga de la centrul

Sport / stiri Sport6 vizite[ Sportul Bistritean ]

Iosif Ureche nu-i slabeste din ochi pe greii motociclismului viteza! In Ungaria, a fost din nou pe 3!

Luni, 25 Mai 2015, ora 08:51

Iosif Ureche nu-i slabeste din ochi pe greii motociclismului viteza! In Ungaria, a fost din nou pe 3!Bistriteanul Iosif Ureche isi consolideaza pozitia a treia in clasamentul ROSBK. Dupa ce le-a suflat in ceafa celor doi grei Mistode si Cazacu pe circuitul de la Serres in prima etapa a calendarului de motociclism viteza, Ureche a facut o cursa buna si in acest weekend, in Ungaria. In ciuda ploii din zilele de antrenament si calificari, Iosif a concurat fara probleme deosebite si se declara multumit dupa aceasta runda de pe

Sport / stiri Sport5 vizite[ Sportul Bistritean ]

Liga a 4-a: Rezultatele si clasamentul dupa etapa 23

Duminica, 24 Mai 2015, ora 19:58

Liga a 4-a: Rezultatele si clasamentul dupa etapa 23Etapa 23 - 24 mai 2015

Viitorul Sieu Magherus

-

ACS Dumitra

5

-

2

FC Bistrita

-

Vointa Livezile

1

-

1

Eciro Forest Telciu

-

Heniu Lesu

1

-

4

Vointa Cetate

-

Atletico Monor

5

-

1

Silvicultorul Maieru

-

Luceafarul Sieu

6

-

2

Progresul Nasaud

-

Viitorul Lechinta

9

-

6

Vointa Mariselu a stat.

Clasament:

1

Vointa Cetate

21

16

3

2

90

-42

51p

2

Vointa Livezile

21

14

4

3

69

-32

46p

3

Viitorul Sieu Magherus

21

13

2

6

63

-37

41p

4

Heniu

Sport / stiri Sport7 vizite[ Sportul Bistritean ]

Liga a 4-a: Dumitra intoarce prima repriza la Magherus dar pierde la scor: 5-2

Duminica, 24 Mai 2015, ora 12:10

Liga a 4-a: Dumitra intoarce prima repriza la Magherus dar pierde la scor: 5-2Viitorul si ACS Dumitra s-au intalnit sambata la Sieu Magherus in primul joc al etapei a 23 - a din Liga a 4-a. Meciul a fost unul spectaculos, cu rasturnari de situatii si cu doua eliminari. In final au castigat gazdele cu 5-2, dar prima repriza a apartinut oaspetilor, scor 1-2.

Viitorul a deschis scorul in minutul 25, la o greseala de portar, dar Cosneac si Hazbei au intors jocul in finalul primei parti, marcand pentru 1-2. Dupa pauza, gazdele au egalat in minutul 58 prin Briciu iar doua

Sport / stiri Sport7 vizite[ Sportul Bistritean ]

Junior Moraes a ajuns la Dinamo Kiev! Gloria, tot cu buza umflata!

Sambata, 23 Mai 2015, ora 17:44

Junior Moraes a ajuns la Dinamo Kiev! Gloria, tot cu buza umflata!Junior Moraes, de numele caruia se leaga cea mai mare teapa primita de Gloria in toata istoria ei, a semnat zilele trecute un contract cu Dinamo Kiev.

Atacantul cotat acum la peste doua milioane de euro s-a inteles cu campioana Ucrainei pe 3 ani, incepand cu 1 iulie 2015.

Fost golgeter al Gloriei dar si al campionatului Bulgariei, Moraes o lasa pe

Sport / stiri Sport8 vizite[ Sportul Bistritean ]

"A dat dovezi de indreptare, poate parasi campul infractional" Cand ar putea fi eliberat Jean Padureanu!

Sambata, 23 Mai 2015, ora 12:13

"A dat dovezi de indreptare, poate parasi campul infractional" Cand ar putea fi eliberat Jean Padureanu!Judecatoria Sectorului 4 (JS4), care a dispus in 1 mai eliberarea conditionata a lui Jean Padureanu, decizia fiind contestata, apreciaza in motivarea deciziei ca Padureanu a demonstrat ca isi insuseste scopul preventiv si educativ al pedepsei, asa incat sa poata fi reintegrat in societate, scrie mediafax.ro

Judecatorul JS4 noteaza in motivare ca Jean Padureanu a executat o treime din pedeapsa de 1.218 zile iar in perioada detentiei conduita sa a fost corespunzatoare.

"Potrivit caracterizarii

Sport / stiri Sport7 vizite[ Sportul Bistritean ]

Liga 1: Nicio infrangere pentru Gaz Metan cu Balaur pe banca! Medias - Chiajna 2-0

Sambata, 23 Mai 2015, ora 11:21

Liga 1: Nicio infrangere pentru Gaz Metan cu Balaur pe banca! Medias - Chiajna 2-0Fostul antrenor al Gloriei, Ioan Balaur, e la un pas sa salveze Mediasul de la retrogradare. Aseara, gruparea condusa de Ioan Horoba a castigat cu 2-0 pe teren propriu in fata Concordiei Chiajna si a ajuns la 7 meciuri fara infrangere (3 victorii, 4 remize). Bistriteanul Doru Greab a fost din nou pe banca de rezerve, gata sa-l inlocuiasca oricand pe portarul Plesca.

"Este un rezultat multumitor pentru noi. O

Sport / stiri Sport7 vizite[ Sportul Bistritean ]

Aurelian Babutan: "Eu sunt cel mai mare vinovat! Trebuia sa-mi vad de treaba!"

Vineri, 22 Mai 2015, ora 20:30

Aurelian Babutan: "Eu sunt cel mai mare vinovat! Trebuia sa-mi vad de treaba!"Directorul sportiv al Gloriei, Aurelian Babutan, e foc si para dupa meciul pierdut de echipa lui la Sanatatea Cluj, meci in urma caruia Gloria e amenintata cu retrogradarea in Liga a 4-a.

"Doar eu sunt vinovat, eu sunt cel mai mare vinovat ca m-am bagat in treaba asta, desi stiam ca nu o sa ne

Sport / stiri Sport10 vizite[ Sportul Bistritean ]

Rezistenta slaba la "virusi": Sanatatea Cluj - Gloria 1-0! Suntem la un meci de liga a 4-a!

Vineri, 22 Mai 2015, ora 20:10

Rezistenta slaba la "virusi": Sanatatea Cluj - Gloria 1-0! Suntem la un meci de liga a 4-a!Gloria a pierdut astazi la Cluj, in penultima etapadin Liga a treia, pe terenul echipei cu care se lupta pentru evitarea retrogradarii in Liga a 4-a. Sanatatea a castigat cu 1-0 printr-un gol marcat in minutul 70, la o greseala colectova in apararea bistriteana. Jucatorii lui Valer Sasarman puteau egala in partea secunda, dar Bruma a irosit o buna situatie de gol.

Cu acest rezultat, Gloria tremura serios de spaima Ligii a 4-a. La 3 punte de prima pozitie retrogradabila, echipa bistriteana are

Sport / stiri Sport8 vizite[ Sportul Bistritean ]

Progresul Taure din Liga a 5-a s-a calificat in sferturile judetene ale Cupei Romaniei!

Vineri, 22 Mai 2015, ora 10:18

Progresul Taure din Liga a 5-a s-a calificat in sferturile judetene ale Cupei Romaniei!Joi s-au desfasurat meciurile contand pentru optimile fazei judetene a Cupei Romaniei. Surpriza a venit de la Taure, acolo unde echipa gazda, aflata pe locul 2 in seria a doua din Liga a 5-a, a invins Viitorul Lechinta din Liga a 4-a, cu 4-2. Sferturile sunt programate pe 27 mai, in timp ce semifinalele se vor juca pe 10 iunie, ambele etape

Sport / stiri Sport4 vizite[ Sportul Bistritean ]

Box: Bistritencele, eliminate din primele meciuri ale mondialelor de tineret

Vineri, 22 Mai 2015, ora 09:55

Box: Bistritencele, eliminate din primele meciuri ale mondialelor de tineretDan Borzei, Andreea Seni si Cristina Cosma au incheiat Campionatul Mondial de box feminin pentru tineret, competitie desfasurata in Taiwan. Bistritencele au parasit intrecerea dupa primele meciuri, doar Andreea Seni trecandu-si in palmares o victorie.

Ea a reusit sa o invinga prin KO o sportiva din Afganistan, Noordad Nilofar, in preliminariile intrecerii. Pe tabloul principal, a pierdut in sferturi in fata sportivei din tara

Sport / stiri Sport3 vizite[ Sportul Bistritean ]

Gloria, amenintata cu retrogradarea! Daca pierde ultimele doua meciuri poate ajunge in Liga a 4-a!

Vineri, 22 Mai 2015, ora 08:55

Gloria, amenintata cu retrogradarea! Daca pierde ultimele doua meciuri poate ajunge in Liga a 4-a!Gloria joaca astazi, de la ora 18.00, in Parcul Babes din Cluj, un meci foarte important din finalul de campionat. Bistritenii intalnesc Sanatatea Cluj, echipa candidata la retrogradare, dar care se poate salva daca trece inaintea Gloriei. Pentru asta trebuie sa invinga astazi si sa bata la Sanmartin in ultima etapa, iar Gloria sa piarda in ultima runda cu Avantul Reghin.

Echipa bistriteana a ajuns in aceasta postura din cauza punctelor de penalizare primite de la Comisia de disciplina pentru

Sport / stiri Sport4 vizite[ Sportul Bistritean ]

FC Bistrita poate inchide campionatul! Bate pe Livezile si trimite Vointa Cetate la baraj!

Joi, 21 Mai 2015, ora 17:09

FC Bistrita poate inchide campionatul! Bate pe Livezile si trimite Vointa Cetate la baraj!Cu 4 etape inainte de finalul Ligii a 4-a, Vointa Cetate se apropie vertiginos de barajul pentru Liga a treia. Si pare hotarata sa-l si castige, visand la prima participare in cel de-al treilea esalon.

Are insa un meci greu duminica pe teren propriu, cu Atletico Monor. Daca il va castiga si va primi ajutor si din partea echipei FC Bistrita care are meci cu echipa de pe locul 2, Vointa Livezile, atunci gruparea antrenata de Gabi Bozga (foto) se rupe la 6 puncte si e cu un pas la baraj inaintea

Sport / stiri Sport4 vizite[ Sportul Bistritean ]

Un investitor privat da tarcoale Gloriei! Cin' sa fie, cin' sa fie?

Joi, 21 Mai 2015, ora 11:59

Un investitor privat da tarcoale Gloriei! Cin' sa fie, cin' sa fie?Se aud tot mai multe zvonuri prin curtea Gloriei, conform carora directorul sportiv Aurelian Babutan ar fi gasit solutia salvatoare pentru Gloria.

Dupa un campionat ratat si cu sanse mici de ajutor din partea administratiei locale, Gloria e pe cale sa dispara de tot din vara daca asii din maneca directorului sportiv nu vor ajunge pe masa. Se pare ca Babutan se afla in tratative cu un investitor privat, care ar putea scapa de griji gruparea bistriteana. Contacat, directorul

Sport / stiri Sport8 vizite[ Sportul Bistritean ]

Usor suparat ca n-a primit bani de la CJ, Iosif Ureche e gata pentru etapa a doua, Pannoniaring!

Joi, 21 Mai 2015, ora 11:20

Usor suparat ca n-a primit bani de la CJ, Iosif Ureche e gata pentru etapa a doua, Pannoniaring!Motociclistul bistritean Iosif Ureche ataca in acest weekend etapa a doua din calendarul Dunlop Romanian Superbike 2015. Evenimentul va avea loc in Ungaria, pe circuitul Panoniaring. Ureche intra in concurs de pe locul 3 in clasamentul general, la 4 puncte de Ionut Mistode si la 9 de Catalin Cazacu.

Bistriteanul e un pic suparat ca n-a primit finantare pe proiectul depus la Consiliul Judetean. A cerut 10.000 de lei, dar s-a considerat ca ar fi o finantare dubla, nelegala, tinandu-se cont de

Sport / stiri Sport12 vizite[ Sportul Bistritean ]

Bistriteanul Paul Anton, neputincios in fata Stelei: "Am facut tot ce am putut"

Joi, 21 Mai 2015, ora 09:02

Bistriteanul Paul Anton, neputincios in fata Stelei: "Am facut tot ce am putut"Steaua a castigat aseara Cupa Ligii, dupa 3-0 cu Pandurii, prin golurile marcate de Iancu, Chipciu si Esucudean.

Pandurii Tg. Jiu, cu bistriteanul Paul Anton in linia de mijloc, a rezistat doar 3 minute. Iancu a marcat dintr-un penalty contestat de gorjeni. "Nu atit de mare a fost diferenta, dar asa arata tabela. A venit acel penalty foarte repede.

Sport / stiri Sport7 vizite[ Sportul Bistritean ]

Zece medalii pentru CS Tibi la concursul international Cupa Mures!

Miercuri, 20 Mai 2015, ora 10:15

Zece medalii pentru CS Tibi la concursul international Cupa Mures!Clubul sportiv Tibi a avut inscrisi 23 de sportivi la concursul international de inot Cupa Mures si Memorialul "Toth Pall Jozsef" competitie aflata la editia XXII. La competitie au participat inotatori de la 21 cluburi din tara, 4 din Ungaria si 1 din Slovacia.

Sportivii de la clubul bistritean au obtinut 10 medalii, 3 de aur, 5 de argint si 2 de bronz. Au obtinut medalii Ropan Stefan (aur la 100 m liber, 100 m bras si argint la 100 m spate, 100 m fluture), Bora Carla (aur la 50 m liber),

Sport / stiri Sport5 vizite[ Sportul Bistritean ]

Juniori D: LPS 1 Bistrita va reprezenta judetul la faza zonala

Marti, 19 Mai 2015, ora 22:58

Juniori D: LPS 1 Bistrita va reprezenta judetul la faza zonalaEditia 2014-2015 a Campionatul Judetean al juniorilor D, competitie destinata jucatorilor nascuti dupa 01 ianuarie 2002, s-a incheiat dupa disputarea a zece etape, fiecare echipa jucand cate 10 jocuri intr-o luna si jumatate, un lucru destul de greu pentru niste copii de 13 ani. La finalul celor 10 etape, pe primul loc s-a situat LPS 1Bistrita cu 22 de puncte, urmati de Gloria Progresul 1 cu 21 de puncte si Gloria Progresul 2 cu 20 de puncte. Competitia a fost de fapt o lupta intre cele 3

Sport / stiri Sport12 vizite[ Sportul Bistritean ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima