Rezultatele 1 - 30 din 1000 (0.358 secunde)
Schimba cuvintele cautate
Filtreaza dupa data
Data inceput
Data sfarsit

Filtreaza dupa publicatie

Magdalena Paraschiv: "Ma simt de parca as fi la CSM de ani buni"

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 09:53

Magdalena Paraschiv: "Ma simt de parca as fi la CSM de ani buni"In toiul pregatirii meciului contra celor de la SC "Muresul" Targu Mures, programat samba dimineata, de la 11.00, in Sala Polivalenta, extrema noastra dreapta, Magdalena Paraschiv, a acordat un interviu pentru pagina de facebook a gruparii bistritene.

R: Cu o mica intarziere, bun venit la Bistrita! Cum ti se pare orasul, suporterii si bistritenii in general?

Magdalena Paraschiv: "Bine v-am gasit!Un oras frumos, micut, cu oameni foarte calzi si primitori, dar si cu suporteri infocati si

Sport / stiri Sport3 vizite[ Sportul Bistritean ]

Bistriteanul Marius Musina scrie istorie in Cupa Frantei! A ajuns in sferturi!

Miercuri, 10 Februarie 2016, ora 08:55

Bistriteanul Marius Musina scrie istorie in Cupa Frantei! A ajuns in sferturi!Marius Musina si echipa lui din Liga a 5-a, US Granville, produc surprize dupa surprize in Cupa Frantei. Aseara, cu bistriteanul in centrul apararii, micuta echipa de pe coasta de vest a hexagonului a eliminat in optimile de finala o formatie de Liga a doua, Bourg en Bresse Peronnas.

Scorul a fost 1-0, golul fiind marcat in prelungiri, in minutul 98. Este a doua isprava de acest gen, dupa ce in fazele precedente Granville a mai trecut si de Laval, tot din L2. Pe tablou se mai afla o echipa de

Sport / stiri Sport8 vizite[ Sportul Bistritean ]

Aaaoleu! Primarul din Piatra Neamt vrea sa schimbe destinatia partiei, model pentru Wonderland

Marti, 09 Februarie 2016, ora 14:02

Aaaoleu! Primarul din Piatra Neamt vrea sa schimbe destinatia partiei, model pentru Wonderland"La Piatra Neamt este o partie similara cu a noastra, care functioneaza foarte bine de trei-patru ani. Ma intreb de ce la Piatra Neamt se poate, iar la Bistrita nu. Eu spun ca se poate si la noi, va functiona in regim de partie de oras. Ba chiar a noastra e mai lunga decat cea de la Piatra Neamt", declara Ovidiu Cretu acum cateva saptamani, facand o comparatie intre Wonderlandul lui si partia Cozla de la Piatra Neamt.

Prost informat, primarul Bistritei e contrazis de omologul sau moldovean.

Sport / stiri Sport3 vizite[ Sportul Bistritean ]

Primaria Bistrita sparge bani pe toate prostiile dar continua sa-si bata joc de sport! Bani pe jumatate decat anul trecut!

Marti, 09 Februarie 2016, ora 10:32

Primaria Bistrita sparge bani pe toate prostiile dar continua sa-si bata joc de sport! Bani pe jumatate decat anul trecut!Primaria Bistrita continua sa ignore un segment foarte important al vietii sociale, in timp ce arunca bani cu nemiluita in toate directiile.

Sportul din municipiu e subfinantat si in 2016, nu oricum, ci in bataie de joc. Daca anul trecut au fost alocate15 miliarde vechi pe legea 350 (pe hartie, fiindca in realitate suma e mult mai mica), anul acesta administratorii orasului au prevazut pentru miscarea sportiva doar jumatate din suma precedenta. Si asta in conditiile in care echipa de handbal

Sport / stiri Sport3 vizite[ Sportul Bistritean ]

Final - Trist dar Onorabil, ba chiar Incurajator! Mircea Seleusan despre Romania - Cehia 2-3 la Fed Cup

Luni, 08 Februarie 2016, ora 20:43

Final - Trist dar Onorabil, ba chiar Incurajator! Mircea Seleusan despre Romania - Cehia 2-3 la Fed CupDuminica cred ca s-a depasit si recordul salii. Au fost peste 7500 de spectatori. Nici la masa presei nu mai erau locuri. Pe culoarele de la etaj, dintre scaune se trecea cu greu. Dupa scorul "promisiunilor" - 1:1!- de sambata, totul era posibil iar sperantele noastre depasisera in inaltime si Cetatuia Clujului!

La ora aceasta se cunosc scorurile si detaliile oficiale ale meciurilor. Nu am sa le mai reiau. Nu vreau sa va plictisesc. Voi prezenta doar acele aspecte ce nu au trecut "sticla"

Sport / stiri Sport5 vizite[ Sportul Bistritean ]

Mircea Seleusan - Batranu trage concluziile dupa prima zi de Fed Cup: ROMANIA - CEHIA 1-1!

Duminica, 07 Februarie 2016, ora 14:48

Mircea Seleusan - Batranu trage concluziile dupa prima zi de Fed Cup: ROMANIA - CEHIA 1-1!In dimineata aceasta - este duminica, ora 9,30; peste 3 ore si jumatate va incepe actul final al acestei minunate povesti sportive - am timpul si calmul necesar sa va relatez, motivat, cele traite atat de intens ieri. Echipa manageriala a Salii Polivalente din Cluj-Napoca merita toate felicitarile! O organizare si o implicare de nota 10! Va rog sa ma credeti ca prin nimic, absolut prin nimic nu a fost mai prejos decat Istanbul, Paris sau Londra: iluminat, curatenie, ordine, aranjare, prezentare.

Sport / stiri Sport4 vizite[ Sportul Bistritean ]

Minifotbal, Liga a II a: "Surprize, surprize"

Duminica, 07 Februarie 2016, ora 10:24

Minifotbal, Liga a II a: "Surprize, surprize"...la Baza Raoul! Netvolt s-au dovedit din nou "nasii" celor de la Muncelului, principala favorita la promovarea in prima Liga. Daca in tur echipa lui Nonea revenea incredibil de la 0-4, de data aceasta Netvolt a controlat perfect jocul si nu a dat prea multe sanse adversarului. Nici Hobbits nu au agonisit decat un punct in aceasta etapa, astfel ca echipa lui Zaig, dupa ce a condus in clasament aproape tot turul, se distanteaza de locurile de promovare.

De aceste surprize profita Farel,

Sport / stiri Sport4 vizite[ Sportul Bistritean ]

Fed Cup: Corespondenta la cald la finalul primelor confruntari - Prima zi de foc! Romania Cehia 1-1

Duminica, 07 Februarie 2016, ora 10:13

Fed Cup: Corespondenta la cald la finalul primelor confruntari - Prima zi de foc! Romania Cehia 1-1S-a intamplat ceea ce stim cu totii: "La pomul laudat sa nu te duci cu sacul!" Nu a castigat Simona Halep, cum se astepta toata lumea - si ce de lume, peste 7500 de fani ai tenisului, reuniti in superba Sala Polivalenta din Cluj-Napoca. Meciul s-a terminat 6-7; 6-4 si 6-2 pentru Karolina Pliskova. Aceasta a invins-o pe Simona deoarece sportiva noastra a vrut neaparat sa-si domine adversara uzand de propriile ei arme: lovituri puternice, de forehand, uneori extrem de plate si "telefonate". Nici

Sport / stiri Sport3 vizite[ Sportul Bistritean ]

Minifotbal, Liga I: Favoritele, victorii pe linie

Vineri, 05 Februarie 2016, ora 17:03

Minifotbal, Liga I: Favoritele, victorii pe linieEtapa linistita in acest week-end pe Baza Raoul de langa Kaufland, desi cateva meciuri se anuntau echilibrate. River Plate a tras serios pentru victoria cu Vikingii, acestia din urma conducand in doua randuri pe tabela. Atacurile celor de la River s-au lovit de un portar in zi mare, Negrea aparand excelent. Pana la urma experienta lui Cosneac&Company s-a dovedit castigatoare si River Plate raman in cursa pentru titlu.

Diferenta au facut-o portarii si in meciul Extraterestrii Pokemoni-NicMar

Sport / stiri Sport5 vizite[ Sportul Bistritean ]

Mircea Seleusan - Batranu despre Fed Cup: Alea iacta est = Zarurile au fost aruncate!

Vineri, 05 Februarie 2016, ora 16:58

Mircea Seleusan - Batranu despre Fed Cup: Alea iacta est = Zarurile au fost aruncate!Vineri, 5 februarie, la pranz a avut loc ultimul act din faza "uverturii" si primul, decisiv, pentru derularea confruntarii dintre cele doua echipe: Tragerea la sorti a ordinii de desfasurare a partidelor. "Astrele" au decis:

Maine, sambata, 6 februarie, la orele 13,00 vor evolua:

1. SIMONA HALEP v/s KAROLINA PLISKOVA

urmate de:

2. MONICA NICULESCU v/s PETRA KVITOVA

In 7 februarie, duminica, la aceleasi ore, actul al II-lea al intalnirii:

1.SIMONA HALEP v/sPETRA KVITOVA

si

2.MONICA

Sport / stiri Sport4 vizite[ Sportul Bistritean ]

VIDEO: Sanmartean a marcat din nou din lovitura libera! Sa vina Franta!

Vineri, 05 Februarie 2016, ora 09:50

VIDEO: Sanmartean a marcat din nou din lovitura libera! Sa vina Franta!Formatia antrenata de Victor Piturca s-a impus la scor, 6-2, in partida cu Al Raed, intr-un meci din campionatul Arabiei Saudite.

Lucian Sanmartean a fost din nou printre cei mai buni jucatori ai echipei sale, reusind un gol si o pasa de gol. Mijlocasul roman a marcat cel mai frumos gol al partidei, cu o executie perfecta din

Sport / stiri Sport5 vizite[ Sportul Bistritean ]

Cristian Dinis ar putea aduce rugby-ul la Bistrita! Si-a pus ghetele in cui si ar vrea o grupa de copii!

Joi, 04 Februarie 2016, ora 11:36

Cristian Dinis ar putea aduce rugby-ul la Bistrita! Si-a pus ghetele in cui si ar vrea o grupa de copii!Dupa mai bine de 16 ani petrecuti in rugby-ul romanesc, dintre care ultimii noua ani la C.S.M.Stiinta Baia Mare, centrul de 33 de ani, Ionel Cristian Dinis Vartic a decis sa se retraga din activitate. De anul trecut s-a stabilit la Bistrita, alaturi de sotia lui, Geta Dinis Vartic, handbalista de baza la CSM. Si nu exclude posibilitatea infiintarii unei grupe de copii, desi acest sport nu are traditie in acest oras. "Na ma deranjeaza deloc traditia. Copii cu potential pentru rugby sunt peste

Sport / stiri Sport7 vizite[ Sportul Bistritean ]

De la masa presei, Mircea Seleusan scrie despre Fed Cup, Romania-Cehia!

Marti, 02 Februarie 2016, ora 18:56

De la masa presei, Mircea Seleusan scrie despre Fed Cup, Romania-Cehia!Argument

Este o onoare si o mare bucurie pentru mine sa comentez pentru dumneavoastra in paginile Sportului bistritean evenimentele din lumea acestei mereu surprinzatoare ramuri sportive. De mic copil am avut racheta in mana si am dat in mingea galbena toata adolescenta, pana in anul II de facultate, cand, o ruptura la brat, m-a obligat sa abandonez. A fost dureros, ca si tradarea intr-o mare iubire. De urmarit si de discutat Tenisul am continuat sa o fac fiindca tin la el. Il inteleg si-l

Sport / stiri Sport8 vizite[ Sportul Bistritean ]

FOTO-VIDEO: De ce alearga Tibi imbracat in "piele de om"? Antrenamentul nebunesc al bistriteanului care se pregateste pentru Polul Nord

Marti, 02 Februarie 2016, ora 11:35

FOTO-VIDEO: De ce alearga Tibi imbracat in "piele de om"? Antrenamentul nebunesc al bistriteanului care se pregateste pentru Polul NordTibi Useriu socheaza din nou! Dupa ce anul trecut a participat la Turul Gigantilor din Italia, una dintre cele mai solicitante curse din Europa, 2016 vine cu o noua provocare "6633 Ultra", care presupune parcurgerea a peste 560 de kilometri la Polul Nord. Tibi a aratat pentru Bistriteanul.ro cum se pregateste pentru asta.

Anul acesta Romania are 3 concurenti la competitia "6633 Ultra", considerata una dintre cele mai dure din lume. Este pentru prima data in istoria acestui concurs cand o tara

Sport / stiri Sport11 vizite[ Sportul Bistritean ]

"La Brazi" cu bicicleta! Un concurs reusit de mini-enduro! Superimagini de la intrecere!

Marti, 02 Februarie 2016, ora 10:41

"La Brazi" cu bicicleta! Un concurs reusit de mini-enduro! Superimagini de la intrecere!''La BRAZI" a fost primul eveniment organizat de catre asociatia Bistritz Racing, care are ca obiect principal de activitate promovarea ciclismului, atat ca si competitie, cat si ca activitate de petrecere a timpului liber.

Concursul s-a desfasurat pe patru trasee scurte, de aproximativ 350m fiecare, pe care concurentii sa le parcurga in cel mai scurt timp cumulat. Evenimentul s-a derulat in weekend si, in ciuda conditiilor meteo nefavorabile,s-au adunat participanti din mai multe orase ale

Sport / stiri Sport3 vizite[ Sportul Bistritean ]

Legiunea bistriteana de la Jucu se intareste cu 3 fosti fotbalisti ai Gloriei

Luni, 01 Februarie 2016, ora 10:19

Legiunea bistriteana de la Jucu se intareste cu 3 fosti fotbalisti ai GlorieiUnirea Jucu, echipa aflata pe locul 3 in seria a 5-a din Liga a 3-a, incearca sa transfere alti 3 bistriteni, dupa Coti, Budecan si Maxin, care au jucat si in tur la aceasta echipa.

Marea surpriza e Sebi Rus, care a lasat liga a doua pentru a juca in cel de-al treilea esalon. Marcator de 4 ori pentru Bucovina Pojorata in turul campionatului, fostul atacant al Gloriei se antreneaza la Jucu, dupa o oferta mai buna venita pe care

Sport / stiri Sport12 vizite[ Sportul Bistritean ]

Tenis de masa, CN de juniori 2: Bistrita, campioana nationala la baieti, vicecampioana la fete!

Luni, 01 Februarie 2016, ora 08:14

Tenis de masa, CN de juniori 2: Bistrita, campioana nationala la baieti, vicecampioana la fete!La Constanta, s-a desfasurat in weekend cea mai tare intrecere nationala pe echipe, rezervata juniorilor 2. Bistritenii, condusi la aceasta competitie de Marian Filipas si Emilian Bulbuc, au fost la inaltime, atat la masculin cat si la feminin.

La baieti, Darius Toma, Vlad Hurloi si Mihai Nemaciuc s-au dus glont pana in grupele 1-8, iar acolo au dat de echipa a doua bistriteana si ea

Sport / stiri Sport3 vizite[ Sportul Bistritean ]

Handbal: Victorie fara probleme la Pitesti: 32-20!

Sambata, 30 Ianuarie 2016, ora 15:02

Handbal: Victorie fara probleme la Pitesti: 32-20!CSM Bistrita castigat si astazi la fel de clar cum a facut-o in toate meciurile de pana acum, in Divizia A de handbal feminin.

Jucatoarele antrenate de Horatiu Pasca si Radu Moldovan s-au impus in fata echipei de pe locul 3, scorul final fiind 32-20. Pentru echipa noastra au marcat: Laura

Sport / stiri Sport17 vizite[ Sportul Bistritean ]

Handbal: Deplasare dificila la Pitesti! CSM intalneste echipa de pe locul 3!

Vineri, 29 Ianuarie 2016, ora 13:19

Handbal: Deplasare dificila la Pitesti! CSM intalneste echipa de pe locul 3!CSM Bistrita va juca sambata, de la 11.00, la Pitesti, in etapa a 14-a din Divizia A de handbal feminin.

Cu toata valoarea superioara si forma buna in care se afla bistritencele, nu va fi un meci usor, echipa din Trivale fiind una dintre formatiile bune ale seriei. Aceasta se afla pe locul 3 in clasament si are podiumul drept obiectiv, locul 3 ducand-o la barajul pentru

Sport / stiri Sport8 vizite[ Sportul Bistritean ]

Weekend cu schi fond! La Piatra Fantanele - festival, la Cheile Gradistei - Campionat Mondial!

Vineri, 29 Ianuarie 2016, ora 09:08

Weekend cu schi fond! La Piatra Fantanele - festival, la Cheile Gradistei - Campionat Mondial!Sub egida celor 30 de ani de la infiintarea clubului, CSM Bistrita organizeaza in weekend un festival de schi fond si biatlon. Evenimenul va avea loc la Piatra Fantanele, pe Pasunea Rusu, cu ajutorul Directiei de Sport, Liceului Sportiv si fundatiei Tasuleasa.

Sambata si duminica, de la orele 10.00, vor fi organizate tot felul de intreceri de schi fond, biatlon si sanie, unele purtand numele regretatilor antrenori Stefan Berbecaru si Lucian Cotfas, altele sub denumirea de Cupa Bistritei sau

Sport / stiri Sport7 vizite[ Sportul Bistritean ]

Minifotbal, Liga I: Extraterestrii Pokemoni, 16 goluri intr-un meci!

Miercuri, 27 Ianuarie 2016, ora 07:41

Minifotbal, Liga I: Extraterestrii Pokemoni, 16 goluri intr-un meci!Liderul nu a avut mila de Atletico si la pauza avea noua goluri date, desi a folosit o formula fara cativa titulari. Rolul de marcator l-a avut Alex Rus, cel care a inscris aproape jumatate din golurile echipei sale, care a depasit deja cifra de 150 de goluri marcate, desi ne aflam doar in etapa a 18 a.

Raal a castigat foarte greu cu Roxana, echipa lui Goia fiind aproape de o remiza. Iusan si Sebi Rus au marcat din nou, mentinand echipa lui Mateescu in coastele liderului. Nici River Plate nu e

Sport / stiri Sport4 vizite[ Sportul Bistritean ]

Minifotbal, Liga a II a: Farel, visul frumos continua! Victorie mare cu Muncelului

Miercuri, 27 Ianuarie 2016, ora 07:38

Minifotbal, Liga a II a: Farel, visul frumos continua! Victorie mare cu MunceluluiCu David Platon integrat perfect, cu aceeasi determinare pe care au aratat-o de-a lungul intregului tur, Farel a trecut cu bine peste testul cu Muncelului din aceasta etapa si au devenit lideri ai Ligii a 2 a. Tudor Boizesan si Doru Pop au marcat goluri de senzatie iar atacurile celor de la Muncelului s-au lovit de apararea perfect condusa de portarul Sebastian Bruma.

Acesta are si meritul de a fi aparat un 9 metri in ultimul minut de joc, si toate punctele au ramas la Farel. Friends Melarox

Sport / stiri Sport5 vizite[ Sportul Bistritean ]

VIDEO: Gol din lovitura libera si doua pase decisive! "San Martin" a facut minuni!

Marti, 26 Ianuarie 2016, ora 08:34

VIDEO: Gol din lovitura libera si doua pase decisive! "San Martin" a facut minuni!Lucian Sanmartean a prins din nou un meci excelent in Arabia Saudita, in turul 2 al Cupei Regelui. Echipa bistriteanului a

Sport / stiri Sport8 vizite[ Sportul Bistritean ]

VIDEO: Ai ratat meciul de handbal? Nu-i nimic, il ai aici de la cap la coada!

Marti, 26 Ianuarie 2016, ora 08:06

VIDEO: Ai ratat meciul de handbal? Nu-i nimic, il ai aici de la cap la coada!CSM Bistrita a marcat 51 de goluri in partida cu Avram Iancu Arad, contand pentru etapa a 13-a din Divizia A de handbal. A fost un joc in

Sport / stiri Sport10 vizite[ Sportul Bistritean ]

VIDEO: Incet-incet, handbalul umple Sala Polivalenta! Doua treimi din locuri, ocupate la meciul cu Aradul!

Luni, 25 Ianuarie 2016, ora 11:51

VIDEO: Incet-incet, handbalul umple Sala Polivalenta! Doua treimi din locuri, ocupate la meciul cu Aradul!Organizatorii partidei CSM Bistrita - Avram Iancu Arad au impartit tichete gratuite la intrare, pentru a cunoaste exact numarul de spectatori prezenti in sala. Astfel, a fost consemnat numarul de 658 de spectatori la acest meci, care au ocupat aproximativ doua treimi din scaunele instalate recent. Prin inlocuirea celor vechi, s-au pierdut in jur de 80 de locuri pe scaune,

Sport / stiri Sport9 vizite[ Sportul Bistritean ]

Romica Pascu lauda revenirea lui Mitica Dragomir: Este un om incomensurabil de destept in fotbal!"

Luni, 25 Ianuarie 2016, ora 11:32

Romica Pascu lauda revenirea lui Mitica Dragomir: Este un om incomensurabil de destept in fotbal!"Romica Pascu, actualul presedinte de onoare al clubului FC Brasov si fost conducator la Gloria anilor 60, a rememorat cu nostalgie, la Sport Total FM, perioada din anii '80 cand facea echipa cu Dumitru Dragomir. Omul de fotbal, ajuns la 72 de ani, l-a elogiat pe vechiul sau prieten, recent instalat la conducerea lui FC Voluntari.

"Ziaristii au uitat sa spuna ca Mitica Dragomir a fost presedinte la FC Bihor Oradea, in perioada de aur! A

Sport / stiri Sport6 vizite[ Sportul Bistritean ]

VIDEO, Laura Oltean: "Am avut emotii! Inca ma bucur ca am revenit acasa!

Duminica, 24 Ianuarie 2016, ora 19:14

VIDEO, Laura Oltean: "Am avut emotii! Inca ma bucur ca am revenit acasa!Dupa 8 ani, Laura Oltean s-a intors acasa si a jucat primul meci pe teren propriu pentru echipa bistriteana. A intrat in repriza a doua si a marcat 3 goluri, doua din 7 metri. La final, a venit in fata presei si a recunoscut ca a avut emotii, ca se bucura pentru aceasta revenire si ca are incredere ca la Bistrita se va putea construi o echipa puternica.

Sport / stiri Sport11 vizite[ Sportul Bistritean ]

Un bistritean in optimile Cupei Frantei! Marius Musina, liderul unei echipe de Liga a 5-a

Sambata, 23 Ianuarie 2016, ora 20:50

Un bistritean in optimile Cupei Frantei! Marius Musina, liderul unei echipe de Liga a 5-aUS Granville, o echipa de amatori din Liga a 5-a, a reusit sa se califice in optimile Cupei Frantei, dupa ce a eliminat in aceasta seara o echipa din acelasi, esalon, Sarreguemines,in saisprezecimile competitiei, scor 3-1. Unul dintre cei mai buni jucatori de pe teren a fost bistriteanul Marius Musina.

Acesta a ajuns la 34 de ani si joaca de 10 ani la gruparea de pe coasta de vest a Frantei. In faza urmatoare a competitiei, Musina si ai lui vor da peste o echipa din Liga a doua, Bourg en

Sport / stiri Sport22 vizite[ Sportul Bistritean ]

Handbal: Bistrita defileaza, Deva rezista! Vezi rezultatele si clasamentul dupa etapa a 13-a

Sambata, 23 Ianuarie 2016, ora 19:48

Handbal: Bistrita defileaza, Deva rezista! Vezi rezultatele si clasamentul dupa etapa a 13-aRezultate etapa a 13-a

CSU Timisoara - SCM Pitesti 28-28

CSU Resita - CSM Slatina 34-29

Sepsi Sf. Gheorghe - Muresul Tg. Mures 27-25

Cetate Deva - CSU Oradea 43-16

National Brasov a stat

CSM Bistrita - Avram Iancu Arad 51-10

Etapa viitoare, sambata, 30 ianuarie: Oradea - Brasov, Arad - Deva, Pitesti - Bistrita, Tg. Mures - Timisoara, Slatina - Sf. Gheorghe, Resita sta

Promoveaza direct echipa de pe primul loc. Departajarea se face la meci direct. Locurile 2-3 dau

Sport / stiri Sport15 vizite[ Sportul Bistritean ]

VIDEO,Pasca: Ne-a fost dor de publicul din Bistrita! Parteneriatul cu Rombat, o mare realizare!

Sambata, 23 Ianuarie 2016, ora 16:52

VIDEO,Pasca: Ne-a fost dor de publicul din Bistrita! Parteneriatul cu Rombat, o mare realizare!Horatiu Pasca, antrenorul principal de la CSM, a remarcat una dintre cele mai mari realizari ale gruparii bistritene in aceasta iarna.

"Dincolo de transferul unor jucatoare foarte valoroase, o mare realizare este semnarea parteneriatului cu Rombat, o firma mare ce a fost de multe ori alaturi de sportul bistritean. Ma bucur mult ca va face parte din acest proiect. Despre meci nu sunt

Sport / stiri Sport9 vizite[ Sportul Bistritean ]


Prima   1   2   3   4   5   6   >>   Ultima