CSM Bistrita a invins pe Danubius Galati 24-18

Sursa: Rasunetul
Miercuri, 04 Aprilie 2018, ora 21:29
59 citiri
CSM Bistrita a castigat, nu fara emotii, partida cu CSU Danubius Galati, scor 24-18 (11-11), contand pentru etapa a 21-a a Ligii Nationale la handbal feminin. Dupa locurile ocupate in clasament de cele doua echipe, ar fi trebuit sa fie un meci facil, dar lucrurile nu au stat asa in teren.

Fetele noastre au reusit sa puncteze pe tabela de marcaj, de-abia in minutul 10, cand erau deja conduse la o diferenta de 3 goluri si de-abia in minutul 20 au egalat, la 7. Pauza le-a gasit pe cele doua ...citește toată știrea