Handbal, Liga Nationala: Zici c-a fost blat! S-au batut singure in ultimul sfert de ora!

Sambata, 18 Februarie 2017, ora 17:59
36 citiri
CSM Bistrita a pierdut la Ramnicu Valcea, 32-28, in etapa a 18-a din Liga Nationala, dupa ce echipa lui Horatiu Pasca a condus pe tabela trei sferturi din meci.

Ana Maria Mazareanu apara prima minge si parca vedem a treia repriza a meciului bun de la Cluj. Ivan intra si ea mai hotarata ca niciodata pe teren, arunca doua torpile dar se accidenteaza si iese decisiv in minutul 5.

Scorul curge in favoarea Bistritei minut cu minut, desi Oana Chirila nu-si gaseste locul si rateaza la un moment dat ...citește toată știrea