Junioarele I de la LPS au invins la 8 goluri diferenta in derby-ul de la Baia Mare!

Luni, 04 Martie 2013, ora 00:21
60 citiri
A treia etapa a returului Campionatului National de Handbal, pentru junioare I, seria F, a programat la Baia Mare, intalnirea dintre CSS2 si LPS Bistrita, derby-ul seriei, ambele eghipe impartind, inaintea acestui joc, locurile unu-doi la egalitate de puncte, fiind departajate doar de golaveraj. Bistritencele incep bine jocul si reusesc ca in minutul 11 sa conduca deja la trei goluri diferenta, scor 2-5, dupa care gazdele revin si in cinci minute reusesc sa preia conducerea ducand scorul la 6-5. ...citește toată știrea