Lechinta scapa printre degete o victorie mare la Nasaud! Final de povestit la priteni! Vezi ultimul gol!

Luni, 18 Noiembrie 2013, ora 00:55
172 citiri
Derby-ul etapei a 14-a din Liga a 4-a s-a jucat la Nasaud, intre Progresul si Viitorul Lechinta. Partida s-a incheiat la egalitate, 3-3, dupa ce oaspetii aveau 2-3 in minutul 88, dar au fost egalati in prelungiri.

Dupa o prima repriza echilibrata, marcata doar de golul sec, din careul mic, reusit de Nastase in minutul 5, a urmat o repriza secunda de toata frumusetea. Negrea a egalat in minutul 50 cu spitul din apropiere, dar Ceuca si-a dus din nou echipa in avantaj dupa numai 5 minute. ...citește toată știrea