Liga a 4-a: Academia Gloria intoarce de la 0-2 si castiga in ultimul minut! Vezi golul victoriei!

Duminica, 01 Aprilie 2018, ora 19:55
46 citiri
Prima partida din acest an pe stadionul Jean Padureanu a avut ca protagoniste Academia Gloria si Viitorul Lechinta, meci contat pentru etapa cu numarul 17 a Campionatului judetean de fotbal, liga a 4-a.

Pe un gazon destul de bun, dar pe o vreme ploioasa ca de toamna tarzie, a avut loc un spectacol frumos, cu multe goluri, rasturnari de scor si mult fair-play.

Jocul incepe practic de la 0-2, tanara si ambitioasa formatie din Lechinta dand doua lovituri de gratie pe contraatac. In minutul 6, ...citește toată știrea