Liga a 4-a: Spectacol la Rodna! Academia Gloria, egalata in prelungiri. Rezultatele etapei a 7-a

Luni, 09 Octombrie 2017, ora 11:03
49 citiri
Tanara echipa a Academiei Gloria Mergea la Rodna din postura de victima sigura dar incercand sa isi vanda scump pielea. Ala s-a si intamplat, ba mai mult, a fost la doar un minut de o victorie pe un teren de unde putine echipe pleaca neinvinse.

Meciul incepe chiar de la 0-1, cand in minutul 4, Gabriel Runcan, reuseste un gol de generic, din lovitura libera, de la 22 de m, parca punand mingea cu mana, la paianjeni. "Cobrele" de la Rodna pornesc ofensiva, si in minutul 27 reusesc egalarea prin ...citește toată știrea