Meciuri amicale. Revenire spectaculoasa: Budac - Livezile 2 - 4 (2 - 1)!

Luni, 10 Martie 2014, ora 13:05
74 citiri
La Budac, gazdele au inceput furtunos meciul amical cu echipa de liga a 4-a din Livezile si au condus cu 2 - 0, prin golurile marcate de Pop Daniel si Sigheartau.

Plusul de experienta al oaspetilor s-a vazut insa, si acestia au marcat pana la pauza, reusind sa reduca din diferenta prin Muresan. A doua repriza a fost la discretia echipei VointaLivezile, schimbarile efectuate de cele doua banci dand posibilitatea tuturor jucatorilor sa evolueze. Oaspetii au mai marcat de 3 ori prin Burcutean ...citește toată știrea