VIDEO, Liga a 4-a: "Strutii", meci bun cu Progresul Nasaud! Vezi aici toate golurile!

Duminica, 27 Noiembrie 2016, ora 17:41
40 citiri
Academia de Fotbal Gloria si-a mai spalat din rusinea suferita in runda trecuta, cand a pierdut clar acasa cu Rodna. De data aceasta, jucatorii lui Adrian Florea si Gheorghe Hurloi au dominat intalnirea cu nasaudenii lui Gheorghita, Burduhos si Vasilichi, reusind sa castige cu 4-1.

Oaspetii au deschis scorul destul de repede, in minutul 10 cand Frisan a prins un voleu la coltul lung, de la marginea careului de 6 metri. Insa si-au terminat destul de repede benzina si din minutul 30 partida a ...citește toată știrea