Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Stancu a inscris pentru Galatasaray (Video)

Joi, 03 Februarie 2011, ora 21:22
4606 citiri

Bogdan Stancu a inscris, joi seara, primul sau gol pentru formatia turca Galatasaray Istanbul.

Atacantul roman a punctat pentru 2-1 in meciul pe care Galatasaray Istanbul l-a pierdut in Cupa Turciei cu Gaziantepspor, scor 2-3.

Bogdan Stancu a inscris in minutul 63 cu un sut superb de la marginea careului, aducand trupa pregatita de Gica Hagi in avantaj.

Gaziantepspor a deschis scorul in minutul 18, prin Tosun, iar Kazim Kazim a restabilit egalitatea 20 de minute mai tarziu. Reusita atacantului roman din repriza secunda a fost urmata de alte doua goluri ale gazdelor, semnate de Elyasa si Tosun.

Astfel, echipa pregatita de Gica Hagi a pierdut mansa tur din sferturile de finala ale Cupei Turciei si asteapta revansa programata la data de 2 martie.

Fotbalistii Juan Culio si Robinson Zapata, transferati in aceasta iarna din Romania, au inceput partida ca titulari.

Ianis Hagi, tot mai aproape de noua echipă. Este unul din granzii Turciei
Ianis Hagi nu a reușit să se adapteze la echipele din Vestul Europei, Glasgow Rangers sau Alaves, astfel că este foarte aproape de un transfer la o nouă echipă. Mijlocașul român a evoluat...
Hagi "se alintă" după 5-1 cu CFR Cluj: "Mi-a crescut și mie credibilitatea"
Tehnicianul echipei Farul, Gheorghe Hagi, a declarat vineri seară, după meciul cu CFR Cluj, scor 5-1, că jucătoriii săi au făcut o partidă perfectă. ”Un meci perfect. Tot ce am...