Bogdan Stancu, de neoprit in Turcia: A ajuns pe primul loc in clasamentul golgheterilor (Video)

Sambata, 14 Decembrie 2019, ora 20:07
5382 citiri

Bogdan Stancu a marcat doua goluri sambata si a urcat pe primul loc in clasamentul golgheterilor.

Atacantul roman in varsta de 32 de ani a inscris in victoria obtinuta de formtia sa, Genclerbirligi, in meciul cu Goztepe, scor 3-1.

Stancu a deschis scorul in minutul 29 si a inchis tabela in minutul 67, cu o executie superba, din foarfeca.

Celelalte goluri ale intlanirii de la Ankara au fost marcate de Sio (min.35) pentru gazde, respectiv Wallace (min.34) pentru oaspeti.

Cu aceste reusite, Stancu a ajuns la cota 10 in acest sezon si e lider in clasamentul golgheterilor primei ligi de fotbal din Turcia.

Bogdan Stancu a ajuns la Genclerbirligi la inceputul lui 2019.

Răspunsul lui Piedone pentru Ciolacu: ”Mă duc, pe cuvântul meu, în prăpastie”. Primarul Sectorului 5 acuză un blat la București
Cristian Popescu Piedone a exclus o retragere din cursa pentru Primăria Capitalei, după o solicitare făcută în acest sens de președintele PSD. Marcel Ciolacu i-a sugerat lui Piedone să își...
Gabriela Firea, acuzată că joacă ”la două capete”. Candidat AUR: ”Nu se decide dacă îşi doreşte să fie primar sau europarlamentar”
Mihai Enache, candidatul AUR la Primăria Capitalei, îi cere Gabrielei Firea să oprească jocul politic "la două capete" şi să se retragă de pe lista PSD - PNL pentru alegerile...
#Bogdan Stancu goluri Turcia, #Bogdan Stancu goluri Genclerbirligi , #stiri Bogdan Stancu