Bogdan Stancu face ravagii in Turcia. Culio s-a batut cu un coleg (Video)

Duminica, 11 Martie 2012, ora 17:53
2380 citiri

Bogdan Stancu a marcat inca un gol in prima liga din Turcia, in remiza pe care Orduspor a inregistrat-o pe teren propriu in fata lui Besiktas, scor 1-1.

Internationalul roman a deschis scorul in minutul 45, cu o lovitura de cap din opt metri.

Pentru Besiktas a egalat Edu, in minutul 71.

Bogdan Stancu a ajuns astfel la al zecelea gol din acest sezon, fiind golgheterul lui Orduspor.

Pe de alta partea, Emmanuel Culio, fostul jucator al lui CFR Cluj, s-a batut cu un coechipier in prima repriza.

C.M.

Atacantul român e dorit de germani și turci! "Cei de la Beșiktaș sunt înnebuniți, nemții au făcut ofertă"
Marisu Șumudică, fostul antrenor al lui Gaziantep, a vorbit de interesul pe care mai multe cluburi cunoscute pe plan european îl au pentru un atacant de valoare din România. Șumudică a...
Răspunsul lui Piedone pentru Ciolacu: ”Mă duc pe cuvântul meu în prăpastie”. Primarul Sectorului 5 acuză un blat la București
Cristian Popescu Piedone a exclus o retragere din cursa pentru Primăria Capitalei, după o solicitare făcută în acest sens de președintele PSD. Marcel Ciolacu i-a sugerat lui Piedone să își...