Inca un gol reusit de Bogdan Stancu in Turcia. La ce cota a ajuns romanul

Duminica, 10 Aprilie 2016, ora 14:31
2287 citiri

Bogdan Stancu da gol dupa gol in Turcia, acolo unde evolueaza la echipa Genclerbirligi, punctand si in runda curenta a campionatului otoman.

Stancu a marcat in partida cu Mersin in minutul 17, la pauza scorul fiind 2-0. Campos a marcat al doilea gol, in minutul 45.

Este a 7-a reusita pentru roman in Turcia in acest sezon.

Inaintea acestei runde, cea cu numarul 28, Genclerbirligi se afla pe locul 12 in clasament, cu 32 de puncte, la 8 puncte de locurile retrogradabile.

Mersin ocupa ultima pozitie cu doar 21 de puncte.

Scorul final a fost 3-1 pentru Gencler, care urca acum pe 11 in campionat, cu 35 de puncte.

Strada surpată la Slănic s-a construit peste o mină. Ciolacu: ”Ce vreţi să fac? Să ştiu unde s-au făcut drumurile peste mine?”
Prim-ministrul Marcel Ciolacu a afirmat, întrebat despre situaţia de la Slănic, Prahova, unde o stradă s-a surpat, formându-se un crater de doi metri, că a fost făcut un drum peste o mină....
Ciolacu anunță că implementarea salariului minim european va începe de la 1 iulie: ”Am dat și ordonanța”
Şeful Guvernului Marcel Ciolacu a precizat că mecanismul de implementare a salariului minim european va începe de la 1 iulie. El a amintit că, în acest sens, a fost emisă ordonanţa....
#bogdan stancu gol dupa gol, #Stancu nou gol in Turcia, #Stancu marcheaza Turcia Gencler , #stiri Bogdan Stancu