Vesti bune pentru nationala: Stancu a marcat in Turcia

Sambata, 13 Septembrie 2014, ora 18:25
1605 citiri

Vesti bune pentru nationala Romaniei si pentru selectionerul Victor Piturca. Bogdan Stancu a marcat in etapa a doua a Superligii turce.

"Motanul" a deschis scorul in minutul 19 al partidei dintre Genclerbirligi si Bursaspor.

Din pacate pentru Stancu si Genclerbirligi, cei de la Bursaspor au intors rezultatul in repriza secunda si s-au impus cu scorul de 2-1.

Cum Ciprian Marica nu poate fi folosit in partida nationalei cu Ungaria, din data de 11 octombrie, Stancu devine principala optiune pentru postul de atacant central.

Cât de mult își dorește Ciolacu victoria Gabrielei Firea la Capitală: ”La nivel vizibil, vor fi declarate susțineri”
Odată cu retragerea medicului Cătălin Cîrstoiu și renunțarea la candidatura comună PSD-PNL pentru Primăria Capitalei, liderul social-democraților, Marcel Ciolacu, se găsea în situația...
Liderul PSD îi răspunde lui Clotilde Armand: ”Să-și ia un avocat bun”
Premierul Marcel Ciolacu a reacţionat joi, 25 aprilie, la declaraţiile primarului Sectorului 1, Clotilde Armand, transmiţându-i acesteia să îşi ia un avocat bun pentru că ”a încălcat...
#Stancu gol Turcia, #Stancu gol Genclerbirligi, #Bogdan Stancu Turcia , #stiri Bogdan Stancu