Stancu, "dubla" de vis in Turcia

Luni, 04 Noiembrie 2013, ora 22:13
2257 citiri

Bogdan Stancu a facut cel mai bun meci al sau de la transferul in Turcia, aducand victoria formatiei sale, Genclerbirligi, in partida cu Eskisehhirspor, scor final 2-0.

Internationalul roman a marcat ambele goluri ale partidei, in primele minute ale celor doua reprize.

In urma acestor reusite, Stancu a ajuns la 4 goluri in primele 10 etape ale campionatului turc.

Forma buna a varfului lui Genclerbirligi vine chiar inaintea meciurilor de baraj dintre nationalele Romaniei si Greciei, "Motanul" urmand a fi titular pentru "tricolori".

Ciolacu susține reforma bugetară și regionalizarea teritorială: ”Să nu mai existe decalaje ca între Timişoara şi Bacău”
Premierul Marcel Ciolacu a declarat joi, 25 aprilie, la Timişoara, că regionalizarea teritorială şi reforma bugetară trebuie făcute, după o analiză şi un studiu exact în fiecare judeţ....
Clotilde Armand ironizează PSD-ul după ce i-a cerut demisia: "Mai stau, să vă scot din minţi că nu mai puteţi fura"
Trimisă în judecată pentru folosirea funcţiei pentru favorizarea unor persoane, Clotilde Armand, primarărița Sectorului 1 a declarat răspicat că nu va demisiona, aşa cum i-au cerut...
#Stancu gol Genclerbirligi, #Stancu gol Turcia, #Bogdan Stancu Genclerbirligi gol , #transfer