Blestemul prelungirilor a invins si la Giurgiu

Sursa: Evenimentul de Botosani
Luni, 20 Septembrie 2010, ora 03:02
129 citiri
Dupa ce a fost egalata in prelungirile meciului cu Viitorul Constanta, FC Botosani a reusit sambata sa piarda partida de la Giurgiu in minutul 90+2. Echipa nu a reusit sa obtina nici macar un punct la Giurgiu, desi a condus la pauza cu 1-0 pe Astra II, o echipa care inaintea acestei etape se afla pe locul 15 in clasament.

Prima repriza a fost una modesta, cu putine ocazii, dar cu un gol marcat de FC Botosani in minutul 35, cand atacantul Bogdan Ghiceanu a scapat pe contraatac si l-a executat ...