CM 2018: Dupa egalul Romaniei cu Kazahstan, Muntenegru a invins in Danemarca, iar Polonia s-a chinuit cu Armenia

Miercuri, 12 Octombrie 2016, ora 10:28
29 citiri
Romania a remizat in Kazahstan, scor 0-0, in cel de-al treilea meci din grupa de calificare pentru Campionatul Mondial din 2018.

In prima repriza, Grigore a fost lovit cu cotul in figura in careu si a iesit sangerand de pe teren, dar arbitrii portughezi au lasat jocul sa continue. "Tricolorii" au cerut penalty si la Chipciu, la ultima faza a primului mitan.

Prima ocazie a meciului a apartinut elevilor lui Daum. In minutul 9, Stanciu a executat primul corner al meciului, insa mingea a ...citește toată știrea