Dunarea Calarasi castiga, FC Botosani tot mai aproape de hora retrogradarii

Luni, 01 Aprilie 2019, ora 21:03
76 citiri
Dunarea Calarasi a produs marea surpriza in deplasarea de la FC Botosani si s-a impus cu 2-1, desi moldovenii au deschis scorul inca din minutul 7, prin Bus. Iancu si Ammari au adus victoria echipei lui Dan Alexa.
FC Botosani a ajuns la cinci meciuri consecutive fara victorie si a intrat serios in hora retrogradarii. Moldovenii au inchis a treia etapa din play-out cu o infrangere in fata Dunarii Calarasi. Inceputul le-a apartinut gazdelor, care au deschis scorul inca din minutul 7. Laurentiu ...citește toată știrea