FCM Dorohoi a castigat amicalul cu Bucovina Radauti (2-0). Ivasca, omul meciului!

Luni, 16 Februarie 2015, ora 00:57
118 citiri
FCM Dorohoi a disputat, sambata, un nou meci amical, de aceasta data cu cei de la Bucovina Radauti, echipa din Liga a III-a. Dorohoienii s-au impus cu scorul de 2-0, gratie golurilor marcate de Augustin Ivasca si Adrian Cososchi.

FCM-ul a deschis scorul in minutul 19, atunci cand veteranul Augustin Ivasca a executat o lovitura de la 11 m, portarul a aparat, insa jucatorul Dorohoiului a fost pe faza si a trimis in poarta din a doua incercare. In minutul 21, ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: FCM Dorohoi amical Bucovina Radauti