FCM Dorohoi, invinsa cu 6-3 la Braila! Fratele lui Banel Nicolita a marcat TREI goluri!

Marti, 21 Octombrie 2014, ora 00:29
331 citiri
Echipa pregatita de Vespazian Colban, FCM Dorohoi, a pierdut partida din aceasta dimineata, disputata in deplasare la CF Braila, cu scorul de 6-3, dupa ce au fost condusi cu 5-0. Trei dintre cele sase goluri au fost reusite de fratele lui Banel Nicolita, Stelian.

Gazdele au deschis scorul in minutul 9 prin Puscasu, care a inscris cu o lovitura cu capul de la 6 m. In minutul 12, Onofras preia balonul de la mijlocul terenului, dribleaza toti jucatorii adversi, trece si de portar si inscrie cu ...citește toată știrea