SPORT VICTORIE pentru Transdor Tudora in Cupa Romaniei! Botosanenii au trecut de CSM Pascani cu 3-2! FOTO, VIDEO

Miercuri, 24 August 2016, ora 23:59
177 citiri
Echipa botosaneana Transdor Tudora i-a eliminat din Cupa Romaniei pe iesenii de la CSM Pascani, dupa ce au castigat partida din Faza a II-a cu scorul de 3-2.

Iesenii au deschis scorul in minutul 3 prin Viorica, cel care a profitat de neatentia fundasilor echipei gazda la primul corner al meciului. Netbai a fost aproape de a egala, dar a trimis mingea in bara, in minutul 32. Peste 8 minute, Vasile Irimia a sutat de la 7 m, insa portarul a retinut si scorul pauzei a fost 0-1.