SPORT VIDEO: Fulop a marcat cel mai frumos gol al inceputului de sezon, dar Botosani a pierdut cu 2-4 la Voluntari! Dubla reusita de Ivanovici!

Vineri, 05 August 2016, ora 18:39
64 citiri
FC Voluntari s-a impus pe teren propriu, cu scorul de 4-2, in fata celor de la FC Botosani, in etapa a treia a Ligii 1.

Gazdele au inceput in forta meciul, iar in minutul 7 tabela arata deja 2-0, dupa reusitele lui Spahija si Ivanovici. FC Botosani a redus din diferenta in minutul 30, dupa un supergol reusit de Fulop. Mijlocasul a expediat un sut superb de la marginea careului de 16 metri, in vinclul portii aparate de Bornescu.

Fostul jucator al Botosaniului, Ivanovici, a reusit dubla dupa ...citește toată știrea