SPORT Willie marcheaza primele goluri si o urca pe FC Botosani pe locul 4 in clasament! FOTO

Marti, 01 Noiembrie 2016, ora 00:48
46 citiri
FC Botosani s-a impus cu scorul de 2-0, luni seara, pe stadionul Municipal, in fata celor de la ACS Poli Timisoara, in ultimul meci al primei etape din returul sezonului regulat al Ligii 1.

Botosanenii au controlat meciul pe toata durata primei reprize, avand o posesie de 59 % a balonului. Elevii lui Leo Grozavu au deschis scorul in minutul 35 prin brazilianul WILLIE Barbosa, care a primit excelent o pasa de la Istvan Fulop. Tot Willie a avut si prima ocazie a botosanenilor in minutul 10, insa ...citește toată știrea