Victorie! CSM Botosani - CSU Galati 31-28

Duminica, 29 Septembrie 2019, ora 14:03
36 citiri
CSM Botosani si CSU Galati se intalneau in etapa a doua a Diviziei A. Galatenii, pregatiti de Florin Andronic, veneau dupa o victorie la Targoviste, unde au marcat peste 60 de goluri. De partea, cealalta, trupa lui Radu Rosu a stat in prima etapa.
Prima repriza a fost una destul de simpla: CSM Botosani a dominat total prima repriza. La pauza, scorul era 15-8 pentru trupa pregatita de Radu Rosu. Printre remarcatii primei reprize se afla portarul Mihai Nicolaievici, care a evoluat impecabil, dar ...citește toată știrea