Viitorul Constanta- FC Botosani 3-1

Luni, 26 Octombrie 2015, ora 23:59
51 citiri
FC Botosani a pierdut, luni seara, cu scorul de 1-3, in fata Viitorului. Elevii lui Cristi Pustai au intrat pe teren cu gandul la egal, insa au rezistat doar 44 de minute.

Benzar a transformat impecabil o lovitura libera si a deschis scorul. La un minut dupa pauza Chitu a majorat diferenta tot ca urmare a unei lovituri libere, de aceasta data executata de Hagi.

FC Botosani a ramas in 10 oameni in ultimele 20 de minute, dupa eliminarea de Dimitrov. Totusi botosanenii au reusit sa inscrie prin ...citește toată știrea