CSM Bucuresti a facut instructie cu HC Dunarea. Brailencele incheie turul LN pe locul 5

Sursa: Info Braila
Sambata, 15 Noiembrie 2014, ora 13:17
88 citiri
HC Dunarea a disputat sambata, de la orele 11.00, ultimul meci din turul Ligii Nationale in compania unei echipe pretendente la titlu si anume CSM Bucuresti.

Cu un lot mult mai valoros, cu jucatoare importante din handbalul mondial, CSM Bucuresti a dictate ritmul partidei, conducand chiar si la 12 goluri.

Cu o prima repriza slaba, elevele Alexandrinei Soare s-au vazut conduse la pauza cu 7 goluri, 20-13.

In partea a doua a meciului HC Dunarea a demonstrat pentru cateva minute ca se ...