Dunarea Calarasi s-a impus cu 1-0 in revansa cu CF Braila

Vineri, 20 Februarie 2015, ora 05:17
59 citiri
* amicalul a fost transat in favoarea gazdelor de un penalty inventat de arbitru

In penultimul meci amical din perioada precompetitionala CF Braila a fost invinsa cu 1-0 de Dunarea Calarasi in urma unui gol inscris din penalty in finalul primei reprize de Stefan. Lovitura de pedeapsa a fost insa inventata de arbitrul de centru. Meciul s-a desfasurat pe durata a doua reprize a cate 50 de minute fiecare, prilej pentru Alin Panzaru si pentru noul sau colaborator, italianul Dario Dighere de a rula ...citește toată știrea