Golul lui Mihai Hrinca a urcat echipa Vulturul Horia pe locul al treilea

Joi, 28 Noiembrie 2013, ora 06:17
124 citiri
Vointa Baraganu a egalat in ultimul minut la Bordei Verde

Etapa a 12-a a Ligii a V-a a programat doua meciuri derby, cel dintre Vulturul Horia si Vointa Sutesti a fost castigat la limita, 2-1, de gazde, Valeanu si Hrinca (foto) au marcat pentru gazde, Neacsu pentru oaspeti, iar cel de la Bordei Verde s-a incheiat nedecis, 1-1. Nisipeanu a inscris pentru gazde in minutul 73, Vointa Baraganu a egalat in ultimul minut al partii secunde prin Dimache. Star s a stabilit scorul etapei, 10-1, pe ...citește toată știrea