HANDBAL: Dunarea Braila - Cetate Devatrans 23-20 (13-11) - Meci de infarct!

Sursa: Info Braila
Sambata, 02 Noiembrie 2013, ora 00:16
65 citiri
HC Dunarea Braila a intalnit astazi in Polivalenta "Danubius" echipa CSM Cetate Devatrans.

Elevele lui Cristi Preda au intrat cu greu in joc si s-au vazut conduse acasa, primul gol al brailencelor, marcat de Horjea, a venit abia in minutul 6, 1-2. Datorita paradelor lui Dobre, oaspetele nu au mai reusit sa marcheze in urmatoarele 5 minute iar brailencele au profitat de greselile adversarelor si au revenit pe tabela de joc, 3-2-minutul 10.

Pana la pauza echipele au mers cap la cap, ...