HC Dunarea a invins-o la scor, 35-26, pe CSM Unirea Slobozia

Luni, 26 Ianuarie 2015, ora 05:18
53 citiri
Primul sfert de ora al partidei a fost echilibrat, insa dupa aceasta perioada HC Dunarea a fost echipa care a dictat ritmul jocului.

Brailencele au intrat mai greoi in meci si le-au permis oaspetelor sa marcheze de doua ori. insa in minutul 7 gazdele conduceau cu 3-2. Dascalete a reusit "dubla" si CSM Unirea Slobozia a trecut iar in avantaj. Horjea a facut ca tabela sa fie favorabila brailencelor in minutul 16 iar sase minute mai tarziu elevele Alexandrinei Soare aveau un avans linistitor de ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: HC Dunarea meci CSM Unirea Slobozia