Liderele celor doua serii au obtinut victorii la scor

Miercuri, 09 Aprilie 2014, ora 06:20
78 citiri
* la finalul campionatului, primele doua clasate au dreptul de a promova in Liga a IV-a

In etapa a 15-a liderele celor doua serii au obtinut victorii la scor, Stars a trecut cu 5-0 pe teren propriu de Vointa Baraganu, iar Gloria Movila Miresii, pentru care Mocanu a realizat un hat-trick, a castigat cu 4-1 disputa cu Infratirea Gemenele. Derby-ul de la Bordei Verde a fost castigat de Dunarea Tichilesti cu 2-1, Voicu a deschis scorul pentru gazde in minutul 20, Sfartoc a egalat in minutul 35, ...citește toată știrea