LPS Braila a castigat cu 30-11 la CSS Galati

Miercuri, 14 Octombrie 2015, ora 05:17
38 citiri
* Iasmina Ichim si Nicoleta Popa au fost principalele marcatoare ale formatiei brailene

Handbalistele junioare II de la LPS Braila au castigat la scor, 30-11, la CSS Galati in etapa a 5-a a Campionatului National. Cu Iasmina Ichim si Nicoleta Popa in rol de principale marcatoare, elevele profesorului Eugen Jelesneac au avut un avantaj de zece goluri la pauza, 16-6. In repriza a doua, cu toate ca tehnicianul brailean a rulat intreg lotul, iar printre handbalistele care au intrat in teren de la ...citește toată știrea