Remiza, 1-1, in derby-ul Gloria Movila Miresii - Vointa Sutesti

Miercuri, 02 Aprilie 2014, ora 06:20
119 citiri
Asa cum era de asteptat, in prima etapa a sezonului de primavara in Liga a V-a s-au inregistrat mai multe surprize. Cele mai mari au fost cele de la Lanurile si Movila Miresii, acolo unde au evoluat liderele celor doua serii.

In primul dintre ele, Tricolorul Lanurile, a marcat in minutul 31 prin Marinel Stoican si a tinut-o in sah pe Stars pana in minutul 76, cand s-a restabilit egalitatea gratie golului inscris de Stoica, iar partida s-a incheiat nedecis, 1-1. La Movila Miresii au condus ...citește toată știrea