Stars Braila a castigat la scor, 5-2, restanta cu Viitorul Ianca

Marti, 17 Martie 2015, ora 05:17
116 citiri
* victorii la limita pentru fruntasele Ligii a V-a

Cu toate ca la prima vedere disputa dintre Viitorul Ianca si Stars Braila parea una echilibrata, in realitate, partida de pe stadionul "Stefan Vrabioru", a fost la discretia echipei vizitatoare. Stars a deschis scorul foarte repede, in minutul 7, prin Marcel Gheorghe, care a profitat de o degajare gresita a portarului gazdelor. Putea fi 2-0 in minutul 24 insa Iordache a tintit bara portii aparate de Sarbu. Iar cum ocaziile se razbuna, trei ...citește toată știrea