Victorii la scor pentru Dunarea Tichilesti si Viitorul 2 Ianca

Joi, 26 Mai 2016, ora 05:16
46 citiri
* cele doua formatii au facut pasul decisiv spre titlurile de campioane judetene ale Ligii a V-a

In etapa a 24-a a Ligii a V-a echipele de pe primul loc din cele doua serii au obtinut victorii la scor. In derby-ul Seriei intai, lidera, Dunarea Tichilesti s-a impus cu 4-1 pe teren propriu, in partida cu a doua clasata, Tricolorul Lanurile, dupa ce la pauza, scorul a fost egal, 1-1. Razvan Tudor a deschis scorul in minutul 32 pentru gazde, Lucian Amortila a restabilit egalitatea, doua minute mai ...citește toată știrea