C3. AFC Harman a pierdut dramatic la Cimpulung

Vineri, 29 Aprilie 2016, ora 23:59
99 citiri
Formatia brasoveana de Liga a 3-a, AFC Harman a cedat in prelungiri meciul disputat vineri la Cimpulung cu formatia locala CN Dinicu Golescu, scor 1-2. Gazdele au deschis scorul in minutul 13 prin Claudiu Ionescu, dar la cabine s-a intrat la egalitate, scor 1-1, Iulian Neagu reusind sa marcheze in minutul 45. In partea secunda s-a jucat pe contre, brasovenii au ratat citeva ocazii clare, dar, in prelungirile partidei, Dalu a marcat golul victoriei gazdelor dupa o greseala a portarului Torok! ...citește toată știrea