FC Brasov - Luceafarul Oradea 1-1. Spectacol doar in tribune l Mesajul fanilor

Luni, 29 Mai 2017, ora 23:59
79 citiri
In ultimul meci al stegarilor pe Tineretului, elevii lui Cornel Talnar au terminat la egalitate, scor 1-1 cu Luceafarul Oradea. Brasovenii au deschis scorul in minutul 20 prin Stefan Grigorie, la singura ocazie mai importanta din prima repriza. In partea secunda, oradenii au fost mai activi, au ratat citeva ocazii clare si au reusit sa egaleze pe final prin Marius Matei. Daca jocul nu a avut ritm, cei circa 300 de fani au facut spectacol la tribuna a doua, iar in minutul 80, suporterii au ...citește toată știrea