Handbalistele Coronei ramin neinvinse in liga nationala

Vineri, 06 Octombrie 2017, ora 23:59
68 citiri
Handbalistele Coronei raman neinvinse in Liga Nationala, dupa ce au castigat cu scorul de 20-16, la pauza 11-9, meciul jucat vineri seara, in deplasare, la Zalau. Jucatoarele Brasovului au inceput in forta partida si si-au surprins adversarele cu o aparare extrem de mobila si cu atacuri eficiente, astfel ca, in primul sfert de ora al partidei, Corona a condus la patru goluri, 8-4. Nemultumit de scorul de pe tabela, principalul gazdelor, Gheorghe Tadici a incercat sa isi impulsioneze echipa, si ...citește toată știrea